Rusija Španjolac: u čemu je zemlja najprije počela uzgajati krumpir?

Krumpir je jedan od najpoznatijih usjeva na svijetu. On je među pet najvažnijih prehrambenih biljaka, zajedno s kukuruzom, riže, pšenice, a on zauzima prvo mjesto među nezlakovyh kultura.

Uzgaja se u više od 100 zemalja širom svijeta. Mnogi od njih, uključujući Rusiju, uzgajaju krumpir ne samo za potrošnju već i za izvoz u inozemstvo.

U članku ćemo detaljno naučiti o povijesti korijenskih usjeva, usporediti prinose krumpira u zemljama gdje je najpopularniji.

priča

Gdje smo u svijetu najprije uzgajali krumpir? Domaći krumpir iz Južne Amerike, gdje se sada možete susresti s divljim precima. Znanstvenici vjeruju da su drevni Indijanci počeli kultivirati ovu biljku prije oko 14 tisuća godina. U Europi je bio sredinom 16. stoljeća, koji su donijeli španjolski pobjednici. U početku su njegovi cvjetovi uzgojeni u ukrasne svrhe, a gomolja je otišla za hranjenje goveda. Samo u 18. stoljeću korišteni su za hranu.

Pojava krumpira u Rusiji povezana je s imenom Petra I, u to je vrijeme bila izvrsna sudnica, a ne masovni proizvod.

Distribucija krumpira bila je kasnije, u drugoj polovici 19. stoljeća, To su prethodile "potrese krumpira" uzrokovane činjenicom da su seljaci, prisiljeni biljku krumpira po nalogu cara, nisu znali jesti i koristiti otrovne voće za hranu, a ne korisni gomolji.

Preporučujemo i gledanje videozapisa o povijesti krumpira:

Fotografija zastave

I tako izgleda zastava zemlje u kojoj se kulture počeli kultivirati.

Uvjeti i mjesta uzgoja

Sada se krumpir može naći na svim kontinentima, gdje je tlo, Najprikladniji za rast i visok prinos su zone umjerene, tropske i suptropske klime. Ova kultura preferira vruće vrijeme, optimalna temperatura za formiranje i razvoj gomolja je 18-20 ° C. Dakle, krumpir je zasađen u tropima u zimskim mjesecima, a na sredini širine - u rano proljeće.

U nekim suptropskim područjima, klima omogućuje da se krumpir uzgaja tijekom cijele godine, a ciklus rose je samo 90 dana. U hladnim uvjetima sjeverne Europe, berba se obično provodi 150 dana nakon sadnje.

U 20. stoljeću, svjetski lider u proizvodnji krumpira bili su zemlje Europe, Od druge polovice prošlog stoljeća, krumpir se počeo širiti u zemljama jugoistočne Azije, Indije i Kine.U 1960-ima, Indija i Kina zajedno su proizveli ne više od 16 milijuna tona krumpira, a početkom 1990-ih Kina je izašla na vrh, što i dalje zadržava do sada. Ukupno, u Europi i Aziji, prikupljeno je više od 80% svjetskog usjeva, dok je trećina od Kine i Indije.

Produktivnost u različitim zemljama

Važan faktor za poljoprivredu je prinos usjeva. U Rusiji je taj pokazatelj jedan od najnižih u svijetu, s površinom od oko 2 milijuna hektara, ukupni prinos je samo 31,5 milijuna tona. U Indiji, s istog područja donosi 46,4 milijuna tona.

Razlog takvog niskog prinosa jest činjenica da više od 80% krumpira u Rusiji uzgaja tzv. Neorganizirani maleni zemljoposjednici. Niska razina tehničke opreme, rijetka provedba zaštitnih mjera, nedostatak kvalitetnih sadnog materijala - sve to utječe na rezultate.

Europskih zemalja, Sjedinjenih Država, Australije, Japana, To se prvenstveno odnosi na visoku razinu tehničke podrške i kvalitetu sadnog materijala.Svjetski rekorder u prinosu spada u Novom Zelandu, gdje je moguće prikupiti u prosjeku 50 tona po hektaru.

Voditelji u uzgoju i proizvodnji

Evo tablice s oznakom zemalja koje rastu korjenaste usjeve u velikim količinama.

zemlja Količina, milijuna tonaPodručje sadnje, milijun hektaraProduktivnost, tona / hektar
Kina965,617,1
Indija46,4223,2
Ruska Federacija31,52,115
Ukrajina23,71,318,2
Sjedinjene Države200,4247,6
Njemačka11,60,2448
Bangladeš90,4619,5
Francuska8,10,1746,6
Poljska7,70,2827,5
Holandija7,10,1644,8

izvoz

U međunarodnoj trgovini svjetski je lider Nizozemska, koja čini 18% ukupnog izvoza. Oko 70% nizozemskog izvoza su sirovi krumpir i proizvodi od toga.

Osim toga, ova zemlja je najveći dobavljač certificiranog sjemenskog krumpira. Od tri najveća proizvođača u top 10 izvoznika je samo Kina, koja zauzima 5. mjesto (6,1%). Rusija i Indija praktički ne izvoze proizvedene proizvode.

zemljaIzvoz, mln $ (% svjetskog izvoza sirovog krumpira), 2016
Holandija669,9 (18%)
Francuska603,4 (16,2%)
Njemačka349,2 (9,4%)
Kanada228,1 (6,1%)
Kina227,2 (6,1%)
Belgija210,2 (5,7%)
Sjedinjene Države203,6 (5,5%)
Egipat162 (4,4%)
Velika Britanija150,9 (4,1%)
Španija136,2 (3,7%)

korištenje

Prema međunarodnim organizacijama, oko 2/3 krumpira proizvedenih u jednom ili drugom obliku koristi se za prehranu ljudi, ostatak ide hraniti stoku, za razne tehničke potrebe i sjemenki.U području globalne potrošnje dolazi do pomaka od konzumacije svježeg krumpira do prerađenih proizvoda od nje, na primjer, krumpiriće, čips, pire od krumpira.

U razvijenim zemljama konzumacija krumpirova postupno se smanjuje, au zemljama u razvoju stalno raste, Jeftin i nepretenciozan, ovo povrće vam omogućuje dobivanje dobrih sazrijevanja iz malih područja i pružanje zdrave hrane stanovništvu. Dakle, krumpir se sve više zasađuje na područjima s ograničenim količinama zemljišta i viškom, šireći zemljopis rasta ovog usjeva svake godine i povećavajući svoju ulogu u sustavu svjetske poljoprivrede.

Pošalji Komentar